Rehabilitasyon Hizmetleri

YDA Sağlık Yatırım ve İşletme A.Ş tarafından sunulan Rehabilitasyon Hizmetleri; ortopedik, nörolojik ve kas iskelet sisteminde meydana gelen bozukluklar nedeni ile günlük yaşam aktivitelerinde kısıtlılıklar yaşayan bireylere, alanında uzman fizyoterapistler , fizik tedavi teknikerleri ve yardımcı sağlık personellerinden oluşan profesyonel fizik tedavi ve rehabilitasyon ekibi ile gerçekleştirilmektedir.

Ünitelerimizde bulunan ekipman ve cihazlarımızın hasta bireylere daha iyi hizmet verebilmesi adına alanında profesyonel yönetim ekibi en yeni gelişmeleri her zaman takip ederek hizmetin iyileştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kayseri Şehir Hastanesi bulunan Robotik Rehabilitasyon ile; hastaların en uygun ve doğru yürüme modeli seçilerek, seri hareketlerle yürüme şansının yaratılması ve yetisinin geliştirilmesi sağlanmaktadır.

İnme, omurilik zedelenmesi ve Serabral Palsi tedavisi, Multilpl Skleroz, Parkinson hastalıklarında ve ortopedik travma, ameliyat sonrasında el ve ayak kullanımında sorun yaşayan hastaların tedavisinde yürüme ve el robotları kullanılmaktadır.